Новости


Як дрони змінюють доставку додомуБагатьом споживачам ідея доставки товарів за допомогою дронів може здатися фантастичною. Однак Wing, що належить Alphabet – материнській компанії Google, уже користується послугами доставки дронів у трьох країнах. Ось що розповідають представники компанії.

Декілька торгових партнерів, з якими ми працюємо сьогодні, сказали нам, що раніше вони взагалі відмовилися від доставки додому, оскільки це не давало фінансового виграшу. Але доставка дронами робить подібну доставку доцільною.

Оскільки ця технологія розширюється, ми очікуємо, що підприємства зможуть доставляти товари безпечніше, ефективніше, швидше та за нижчою ціною, ніж звичайні автомобільні перевезення. Зараз на доставку останньої милі припадає понад 50% загальної вартості доставки товару. Згідно з даними Всесвітнього економічного форуму, у наступне десятиліття кількість транспортних засобів, що перевозять товари на останню, зросте на 36%, що збільшить викиди на 30% і додасть 11 хвилин до середньої поїздки на роботу.

Використовуючи простір над нами, дрони можуть зменшити нашу залежність від поверхні, скорочуючи витрати та викиди, зменшуючи затори та роблячи наші дороги безпечнішими.

Дрони Wing спеціально розроблені для безпечної, надійної та дуже швидкої доставки посилок. Щойно клієнт надсилає замовлення, дрон забирає посилку в пункті доставки. Потім безпілотник піднімається на крейсерську висоту в середньому близько 45 метрів над землею, долітаючи до призначеного місця, як правило, за кілька хвилин.

Опинившись на місці призначення, дрон сповільнюється, зависає, опускається на висоту приблизно сіми метрів над землею, а потім опускає прив’язану посилку в потрібній зоні. Немає необхідності від’єднувати або ще якось допомагати з доставкою пакунка.