Новости

Добавьте вашу новость

Mondi демонструє на Interzoo екологічні рішення в галузі упаковки товарів для домашніх тварин

Mondi, світовий лідер у сфері упаковки та паперу, представляє своє широке портфоліо екологічно чистих пакувальних рішень на Interzoo цього місяця та демонструє, як гнучка упаковка може стимулювати стійкість у харчовій промисловості для домашніх тварин.
Подробнее

Завод Coca-Cola на Київщині поступово відновлює роботу

Український завод виробника напоїв «Кока-кола Беверіджес» поступово відновлює роботу в селищі Велика Димерка неподалік від Броварів, до кінця травня планують відновити потужності на 100%.
Подробнее

В Лимане уничтожен хлебозавод «Чайка»

На территории Лимана в результате обстрела оккупантов был разрушен хлебозавод «Чайка». Об этом, со ссылкой на видео местных жителей, сообщает издание "Карачун".
Подробнее

McDonalds остаточно йде з росії

Компанія продає свій бізнес та повністю припиняє роботу на території російської федерації. Це безпрецедентний крок.
Подробнее

PETRONAS Chemicals Group придбає компанію Perstorp Group, яка займається постачанням стійких спеціалізованих хімікатів

Perstorp Group, провідна глобальна компанія з виробництва спеціальних хімічних речовин, яка орієнтується на стійкий розвиток, сьогодні заявила, що її планує придбати PETRONAS Chemicals Group Berhad (PCG). PCG оголосила, що підписала угоду про купівлю цінних паперів 14 травня 2022 року, щоб придбати повний пакет акцій Perstorp Holding AB. Угоду підписали з Financière Forêt S.à.r.l, компанією, що належить PAI Partners.
Подробнее

Співвласники корпорації АТБ купили авто для ЗСУ, ТРО та екстрених служб на 100 млн грн

Співвласники однієї з найбільших приватних компаній України корпорації АТБ закупили за власні кошти понад 130 автомобілів на суму понад 100 млн грн для потреб оборони та екстрених служб.
Подробнее

У РНБО назвали компанії, які досі заробляють в росії «криваві гроші»

Попри заяви про вихід з ринку росії, деякі міжнародні компанії маніпулюють поняттями та фактично досі працюють на російського споживача. Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО.
Подробнее

Винахідлива Японія: дой-пак – ліхтарик

Японія передала Україні 3 тис. портативних ліхтариків, які працюють на звичайному соляному розчині і здатні забезпечити світлом користувачів впродовж 120 годин при включеному живлені. Конструкція ліхтарика – це гнучка упаковка, стоячий пакет типу дой-пак з додатковим освітлювальним пристроєм.
Подробнее

Mondi замінює всі релиз лайнери на основі пергаміну на сертифікований папір-основу

Mondi, світовий лідер у сфері екологічно чистої упаковки та паперу, перевів усі свої релиз лайнери на основі пергаміну на сертифікований папір-основу. Ці зміни є частиною теперішнього підходу Mondi до сталого розвитку, що включає розробку рішень, які є кращими для навколишнього середовища.
Подробнее

Як дрони змінюють доставку додому

Багатьом споживачам ідея доставки товарів за допомогою дронів може здатися фантастичною. Однак Wing, що належить Alphabet – материнській компанії Google, уже користується послугами доставки дронів у трьох країнах. Ось що розповідають представники компанії.
Подробнее

Kraft Heinz досліджує паперову пляшку Pulpex для кетчупу

Компанія Kraft Heinz оголосила про плани співпрацювати з Pulpex для розробки прототипу паперової пляшки для свого асортименту томатних кетчупів HEINZ.
Подробнее

Smurfit Kappa отримує сертифікат Vegan Society для гофрованої упаковки

Smurfit Kappa стала першою пакувальною компанією, яка отримала торгову марку Vegan Society для своєї гофрованої упаковки, і створить партнерство з цією організацією, щоб постачати іншим власникам торгових марок пакувальні рішення для веганських продуктів.
Подробнее

Новий компактний автоматичний трейсилер Multivac

В березні компанія Multivac представила нову модель пакувальної машини для запечатування лотків (трейсилер) Т 305. Компанія звертає увагу, що новий трейсилер відрізняється від попередньої моделі високою продуктивністю, функціями безпеки, якістю пакування та виробничою гнучкістю. Вперше Т 305 був представлений наприкінці квітня на виставці Anuga FoodTec 2022 (Кельн, Германія).
Подробнее

NFT-платформа об’єднує виробників і переробників пластику в справі відновлення океану

Plastiks, створена Nozama торговельна платформа, яка компенсує утилізацію упаковки та пластикових відходів за допомогою сертифікатів Non-fungible Token (NFT), співпрацює з Gravity Wave, щоб сертифікувати пластик, який він видобуває з Середземного моря та використовує у своїх продуктах.
Подробнее

Huhtamaki представила першу на ринку блістерну ПЕТ-кришку з мономатеріалу

Huhtamaki оголосила про запуск блістерної ПЕТ-кришки Push Tab для фармацевтичної промисловості. Це перша на ринку кришка з мономатеріалу, що не містить алюмінію.
Подробнее