Новости


Винахідлива Японія: дой-пак – ліхтарикЯпонія передала Україні 3 тис. портативних ліхтариків, які працюють на звичайному соляному розчині і здатні забезпечити світлом користувачів впродовж 120 годин при включеному живлені. Конструкція ліхтарика – це гнучка упаковка, стоячий пакет типу дой-пак з додатковим освітлювальним пристроєм.

Сергій Корсунський, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії, на своїй сторінці в Фейсбук розповів: «Японська компанія Sorupika передала нам 3 тис. ліхтариків, які працюють на звичайній солі і воді. Засипав у пакет 15 г солі, налив трішки води, і маєш 120 годин світла. За найпершої можливості відправимо в Україну разом з іншими корисними речами, яких вже накопичилося на черговий літак. Але уявляєте, як в умовах бомбосховищ або пошкоджених ліній електроживлення буде корисно мати під рукою отакий простий пристрій?».

Японія, яка майже постійно має проблеми, пов’язані з природними катаклізмами, винаходить прості і зручні засоби, що полегшують людське життя в складних умовах. Новий ліхтарик Solpika – один з таких «відмінних способів врятуватися від темряви, якщо є під рукою солона рідина. Його можна носити в ручній сумці і використовувати в будь-який час за потреби. Якщо пристрій тривалий час не використовується, його можна промити водою і зберігати до наступного використання», – пояснює компанія Sorupika.

Конструкція ліхтарика – це стоячий пакет типу дой-пак з матеріалу ПЄ+ПП, має зіп-застібку для багаторазового перезакривання та слот-отвір, який дозволяє зручно розміщувати ліхтарик в залежності від умов використання. 

https://bn-japan.com/en/products/solpica