Новости


Стале пакувальне рішення Mondi для товарів по догляду за помешканнямКомпанія Mondi, один із світових лідерів в області упаковки та паперу, просуває можливості використання інноваційної упаковки для підвищення сталості сектору товарів по догляду за помешканням. 

Ринкові умови

На нещодавній Міжнародній конференції з засобів для чищення (Прага, Чехія) керівник відділу сталих пакувальних рішень для FMCG і промисловості Mondi Flexible Packaging Томас Каль підкреслив значення упаковки в створенні сталої індустрії засобів по догляду за помешканням, а також відзначив роль співпраці у підвищенні замкненого циклу упаковки. Лідери галузі обговорили способи, завдяки яким упаковка може допомогти виробникам стати більш активними в своїй діяльності по захисту навколишнього середовища.

Відповіді на такі питання набувають чим далі більшого значення, бо світовий ринок товарів по догляду за помешканням зростав з високими темпами в період пандемії COVID-19, і очікується, що в найближчі роки ці темпи залишаться на високому рівні. Підвищення попиту означає, що будуть збільшуватись і об’єми виробництва упакованої продукції, а, значить, доведеться відповідально поводитися і з більшою кількістю відходів упаковки.

Стратегія ЄС у відношенні до пластику націлена на зміну способів розробки, виробництва, використання і переробки пластикових виробів. Це життєво важливо для  безпеки навколишнього середовища, а також для комерційного успіху, адже споживачі стають більше лояльними до брендів, які роблять значимі кроки на шляху забезпечення сталості. Так, 64% споживачів Франції, Італії, Польщі, Іспанії заявили, що тільки за останній рік вони перейшли на товари для помешкання, які розфасовані в більш безпечну для навколишнього середовища упаковку.   

EcoSolutions – рішення від Mondi

Компанія Mondi, як ведучий постачальник сталих пакувальних рішень, може допомогти індустрії засобів по догляду за помешканням створити замкнене коло з новим пакувальним рішенням EcoSolutions. Спеціалісти компанії наголошують, що в ході розробки інноваційних рішень необхідно враховувати безліч факторів, що може здатися дуже складним завданням, але мета виробників має полягати в досягненні балансу ефективності використання ресурсів з мінімально можливим екологічним та соціальним впливом. «Ідеального» рішення не існує, але упаковка слугує важливій цілі, і Mondi користується можливістю розповісти про деякі різні підходи, які можна використовувати при створенні упаковки, щоб спинити зміни клімату.

Спочатку може здаватися неясним, яке рішення буде найбільш ефективним. Але спільна праця виробників продукту, логістичних компаній, постачальників матеріалів і спеціалістів по упаковці, таких як Mondi, може внести зміни, що сприятимуть досягненню масштабного прогресу.

Приклади важливих кроків   

Одним з важливих кроків Mondi є вивчення можливостей скорочення використання матеріалів на користь більш сталих альтернатив, що пов’язані як з виготовленням упаковки, так і з виготовленням продукту. Приклад цього – співпраця Mondi з британською мережею супермаркетів Tesco. Компанії спільно розробили пакет із мономатеріалів для таблеток Tesco для посудомийних машин. Ця нова упаковка перероблюється повністю.

Другий підхід полягає в заміні пластикової упаковки альтернативною упаковкою з паперу або біоматеріалів. Функціональний бар’єрний папір Mondi – це серія перероблювальної паперової упаковки з бар’єрними властивостями, яка дозволяє скоротити кількість використаного пластику та забезпечити волого- та паронепроникність упаковки. Зокрема, для індустрії товарів для помешкання і особистої гігієни використання перероблених матеріалів, що були у вжитку, є ефективною альтернативою, яка знижує залежність від первісних ресурсів на основі викопного палива. Велика кількість виробників сировини на основі викопних ресурсів сьогодні інвестують в додаткові підприємства по механічній переробці, які мають підвищити доступність матеріалів, в той час як хімічна переробка може вирішити проблеми з пластиком, який важко перероблюється, тим самим забезпечивши необхідною сировиною виробництва харчової упаковки.

В тих варіантах використання, де пластик є необхідним, він повинен бути створеним так, щоб його можна було використовувати повторно на протязі тривалого часу. В співпраці з компанією Henkel компанія Mondi створила легкий змінний пакет для рідини для миття посуду. Вміст цього пакету можна переливати в помповий дозатор із 100% переробленого ПЕТ. Таке рішення дозволяє споживачам продукції Henkel скоротити використання пластику на 70%.

Такими та іншими пакувальними рішеннями компанія Mondi допомагає брендам і власним торговим маркам досягти прогресу на шляху сталого розвитку індустрії засобів по догляду за помешканням.

www.mondigroup.com