Новости


Традиційно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони довкілля (World Environment Day)Цьогорічна тема «Reimagine. Recreate. Restore.» Вона приурочена до початку великої десятилітньої програми ООН з відновлення екосистем.

AB InBev Efes Україна також долучається до глобальних екологічних ініціатив. У травні та червні цього року компанія провела для своїх співробітників екомарафон, головною метою якого було освоєння учасниками принципів усвідомленого споживання. На вебінарах учасники дізналися, з чого варто розпочати сортування побутових відходів, яку вторинну сировину можна здавати на переробку, як позбутися зайвих речей без шкоди для навколишнього середовища, але з користю для суспільства.

За сприяння компанії 22 травня в Чернігові відбулася екоакція «Прибирання берегів» перед відкриттям туристичного сезону, а в Харкові вдалося очистити р.Уди від 50 метрового пластикового острова. Задля чистоти нашого довкілля у Миколаєві планується прибирання пляжу «Чайка» та висадка саджанців дерев.

Неможливо змінити минуле. Однак ми можемо активно діяти сьогодні заради майбутнього.