Новости


ТОВ «Перший Столичний Хлібозавод» святкує свою 10 річницюУ квітні 2012 р. у с. Нові Петрівці Київської відкрився «Перший Столичний Хлібозавод». Сьогодні підприємство святкує перший ювілей – 10 років роботи на ринку.

Хлібокомбінат входить до потужного українського холдингу «Хлібні інвестиції», який має власну торгівельну марку «Цар Хліб». Потужності підприємства розраховані на добову норму близько 130 т хлібобулочної продукції, що дає змогу обслуговувати не тільки столицю та Київську область, а й прилеглі регіони.

Як відзначено на сторінці www.facebook.com/hlib1nvest: «В цей нелегкий для країни час кожен день наші працівники стають до роботи: печуть хліб, розвозять його між містами, підтримують роботу заводу, щоб незважаючи на воєнні дії, забезпечити населення хлібом. Велика шана вам!

Багато вже зроблене, але й багато ще потрібно зробити. Підприємство ставить нові цілі і йде вперед, зберігаючи головне: накопичений досвід і згуртовану професійну команду – родину. Щиро вітаємо співробітників ТОВ «Першого Столичного Хлібозаводу», бажаємо благополуччя і процвітання, миру.

Ми переможемо. Все буде Україна».