Новости


Передумови стабілізації та розвитку пакувальної галузіНа початку квітня Міністерство економіки України визначило пріоритетні галузі, що потребують особливої підтримки під час війни. Майже до всіх визначених напрямків дотичною є галузь пакування. Потреба в тарі, упаковці та пакувальних засобах створює сприятливі передумови для стабілізації та подальшого розвитку пакувальної галузі.
Як зазначено на сайті www.me.gov.ua, в процесі відновлення економіки України, яка постраждала внаслідок російської агресії, Міністерство економіки України особливу увагу надаватиме підтримці галузей, які безпосередньо забезпечують життєдіяльність громадян та зміцнюють обороноздатність держави.
А саме, йдеться про такі сектори економіки:
•  сільське господарство;
• виробництво продуктів харчування;
• роздрібну торгівлю;
• комунальні та енергетичні послуги;
• виробництва, що працюють над мобілізаційними замовленнями.
Поступове повернення до роботи промислових підприємств цих ключових галузей дозволить активізувати роботу і пакувального сектору, бо переважна більшість продукції комерційного та споживчого попиту потребує певних видів та типів упаковки і пакувальних засобів. Також в якості сприятливих умов для української пакувальної галузі можна розглядати заміщення імпорту готової пакувальної продукції продукцією вітчизняного виробництва.