Новости


Smurfit Kappa отримує сертифікат Vegan Society для гофрованої упаковкиSmurfit Kappa стала першою пакувальною компанією, яка отримала торгову марку Vegan Society для своєї гофрованої упаковки, і створить партнерство з цією організацією, щоб постачати іншим власникам торгових марок пакувальні рішення для веганських продуктів.

Vegan Society допомагає людям знаходити продукти рослинного походження з 1990 року. Smurfit Kappa стала першою пакувальною компанією, яка отримала веганську сертифікацію. Отримання Smurfit Kappa торгової марки Vegan Society – це величезна віха, яка позначає 60 000 продуктів, зареєстрованих у цій схемі.

Жодна інша компанія з упаковки не зареєстрована під торговою маркою Vegan, і це стало можливим для Smurfit Kappa завдяки промисловому парку Markham Vale, розташованому  у Великобританії. Веганські сертифіковані пакувальні продукти Smurfit Kappa виготовляються з використанням гофрованих рішень, які є водночас веганськими та екологічно чистими.

Крім того, що компанія Smurfit Kappa стала першим у світі сертифікованим постачальником упаковки для вегетаріанців, компанія Smurfit Kappa оголосила про постійне партнерство з The Vegan Society. Smurfit Kappa допомогатиме іншим власникам торгових марок виробляти сертифіковану веганську упаковку для їх асортименту продуктів рослинного походження.

www.twosides.info