Интервью


Ростислав Дем’янович, директор «Терра-Пак»: ми не ставили виробництво «на паузу» і здійснюємо доставку у всі регіони УкраїниСьогодні багато бізнесів не можуть продовжувати діяльність у районах бойових дій. Оскільки наші основні виробничі потужності розташовані у Львівській області, ми не могли дозволити собі зупинити виробництво: потреба у пакувальних матеріалах, які виготовляє «Терра-Пак», зберігається. Про роботу «Терра-Пак» у нових реаліях розповідає директор компанії Ростислав Дем'янович

Кореспондент: як змінилася робота Вашого підприємства у воєнний час?

Р.Д.: Стретч-плівка різної товщини, скотч пакувальний прозорий і кольоровий, бульбашкова плівка, ПП-стрічка, малярна стрічка – продукція, яку ми виготовляли до війни і продовжуємо виготовляти сьогодні. Масово нашу продукцію використовують насамперед виробничі, дистрибуційні та логістичні компанії – для палетування, складського зберігання та транспортування продукції.

З приходом війни з’явилась потреба у пакувальних матеріалах для фронту та гуманітарної допомоги, тож структура  замовників «Терра-Пак» дещо змінилася.

Кореспондент: Ваше підприємство, мабуть, одразу включилося у волонтерство, іншу безпосередню допомогу в обороні країні?

Р.Д.: У перші дні війни ми роздали весь запас жовтого скотчу для потреб військових. До лав ЗСУ вже мобілізовано 8 наших працівників, ще частина працівників у позаробочий час захищають свої домівки у лавах Тероборони. «Терра-Пак» надавав власні складські приміщення для транзитного зберігання гуманітарної допомоги, а власний автопарк вантажних авто – для її перевезення у регіони активних бойових дій. На потреби ЗСУ «Терра-Пак» передав вантажне авто марки «Мерседес».

Кореспондент: якими є найбільші проблеми у Вашій роботі сьогодні?

Р.Д.:  Не скажу, що нам легко – через світову логістичну кризу «Терра-Пак» третій місяць в очікуванні частини сировини, а банк-партнер з початком війни припинив кредитування підприємства і ми зіткнулись з проблемою нестачі обігових коштів. На даний час «Терра-Пак» веде перемовини з іншими банками щодо кредитування. Порятунок бізнесу – справа рук самого бізнесу. Щодня ми з керівниками напрямків коригуємо наші дії, тримаємо руку на пульсі відповідно до нових викликів, шукаємо рішення.

Кореспондент: які корективи у роботу внесли активні бойові дії в окремих регіонах нашої держави?

 Р.Д.:  Попри все, підрозділи «Терра-Пак» у Харкові, Одесі, Львові, Києві та Мукачеві продовжують здійснювати відвантаження клієнтам. Інколи це дуже непросто – особливо у Харкові. Клієнт, який до нас звертається, отримує продукцію. При замовленні від 5000 грн., «Терра-Пак», здійснює доставку власним автотранспортом безкоштовно. Ми працюємо, бо переконані: зараз усі, хто може працювати, мають це робити. Економічний фронт повинен працювати для Перемоги!

Ми працюємо, бо переконані: зараз усі, хто може працювати, мають це робити. Економічний фронт повинен працювати для Перемоги! 

Довідка: Ростислав Дем’янович – директор і співзасновник ПП «Терра-Пак», лідируючого національного виробника полімерних пакувальних матеріалів. «Терра -Пак» працює на ринку України з 2005 року. Чисельність працівників - 190 чоловік. Виробничі потужності підприємства знаходяться у Львівській, Київській областях та м. Києві.