Технологии


Три фактори впливу на якість пакувальної ПП-стрічки. Досвід "Терра-Пак"     Київська філія компанії «Терра-Пак» поновила роботу з середини березня.  В умовах війни компанії вдалось зберегти усі операційні процеси та швидко реагувати на виклики в ланцюжках логістики та переформатування структури продажу.
Викликів було чимало. Один з них – збереження обсягів виробництва ПП-стрічки у зовсім немирному на той час Києві, при цьому –  без втрати якості.

Пакувальна поліпропіленова стрічка  широко використовується в якості обв’язувального пакувального засобу при палетуванні. Незамінна для надійного і щільного скріплення груп товарів при транспортуванні, якісна ПП-стрічка запобігає зсуву та пошкодженню вантажу, отже – зберігає кошти.

«Останнім часом на ринку спостерігається підвищення вимог до міцності ПП-стрічки: такі зміни пов’язані зі збільшенням пакування важких вантажів. Це, у свою чергу, вимагає вдосконалення контролю якості, – розповів нам Олег Нагорний, начальник виробництва ПП-стрічки компанії «Терра-Пак»

•    Першим і найбільш вагомим фактором впливу на якість ПП-стрічки є якість сировини. «Терра-Пак» використовує тільки імпортну ПП-сировину від надійних постачальників, які гарантують її стабільну якість.
•    По-друге, на підприємстві – сучасне комп’ютеризоване обладнання, програми якого записують всі необхідні для контролю параметри. Так створюється архів даних, які необхідні для аналізу помилок. Виробниче обладнання – синхронізоване. Коли змінюється хоч один параметр будь-якого елементу, програма автоматично перераховує параметри інших елементів по закладених коефіцієнтах.
•    По-третє, у нас працює чудова команда досвідчених фахівців.

Аналіз впливу усіх виробничих чинників надає можливість впливати на якість ПП-стрічки, щоб задовольняти зростаючі вимоги ринку.

Загалом, попит на стрічкові засоби пакування не зменшується, оскільки пов'язаний із низкою логістичних операцій.
Для споживача важливішими стають параметри кольору та здатності стрічки працювати з напівавтоматичним та автоматичним обладнанням.
Спостерігаємо ріст попиту на ПП-стрічку з нанесенням логотипів, рекламних текстів, що слугують чудовими ідентифікаторами партії продукції».
 
Довідка: «Терра-Пак» – провідний національний виробник полімерних пакувальних матеріалів: скотчу, стретч-плівки, повітряно-бульбашкової плівки, ПП-стрічки, а також – малярної стрічки.  На ринку України – з 2005 року. Підприємством керує директор та співзасновник – Дем’янович Ростислав Михайлович, надихаючий лідер, експерт у сфері полімерних пакувальних матеріалів.

Розгалужена мережа філій та власний автопарк дозволяє оперативно забезпечувати продукцією клієнтів в усіх куточках країни. «Терра-Пак» виконує всі індивідуальні замовлення клієнтів у стислі терміни, а також підтримує необхідні запаси стандартного асортименту як на основному складі, так і на складах філій.