Новости


Новий компактний автоматичний трейсилер MultivacВ березні компанія Multivac представила нову модель пакувальної машини для запечатування лотків (трейсилер) Т 305. Компанія звертає увагу, що новий трейсилер відрізняється від попередньої моделі високою продуктивністю, функціями безпеки, якістю пакування та виробничою гнучкістю. Вперше Т 305 був представлений наприкінці квітня на виставці Anuga FoodTec 2022 (Кельн, Германія).

Розробка універсальної машини Т 305 базувалася на успіху трейсилера Т 300, який добре зарекомендував себе на ринку. Нова модель повністю автоматична, має гнучку систему налаштування форматів  і призначена для пакування малих та середніх партій продукції харчової промисловості. Трейсилер Т 305 може використовуватись не тільки в промисловому виробництві, але й в цехах супермаркетів, на великих кухнях, наприклад, закладів громадського харчування, лікарень, навчальних закладів, тощо.

Новий трейсилер Multivac призначений для пакування продукції в лотки з подальшим запечатуванням плівкою з використанням пакувальних технологій МГС (модифіковане газове середовище), вакуумної скін-упаковки. Машина може використовуватись для широкого спектру застосувань: готові блюда, напівфабрикати, закуски, м'ясо, ковбасні вироби, сири, риба та морепродукти, фрукти або овочі, ягоди, гриби, інша продукція. 

З точки зору форм упаковки і пакувальних матеріалів для Т 305 практично немає обмежень. Завдяки максимальній ширині формату 420 х 300 мм він може обробляти широкий спектр лотків з паперу, картону, пластику, алюмінію або спінених матеріалів. Для запечатування лотків трейсилер може використовувати різні типи верхніх плівок, включно з моноплівками або картоном Multivac PaperBoard.

Новітні технології цієї машини забезпечують високу продуктивність та якість пакування при дбайливому поводженні з лотками. Т 305 створений з урахуванням вимог екологічної безпеки: має енергозберігаючі системи приводів, розрахований на тривалий термін використання. В конструкції машини особлива увага приділена безпеці, простоті використання та очищення. T 305 просто керувати з допомогою системи керування IPC03 з сенсорним екраном. Зона завантаження має спеціальні заслінки, завдяки чому може бути повністю очищена миючими засобами. Необхідні зміни формату виконуються швидко та з максимальною надійністю процесів, а порціонер GMS 400 забезпечує гнучке порціонування продукції. Компанія Multivac підкреслює ще одну перевагу нового трейсилера: він підготовлений для використання з різноманітними сервісами Multivac Smart Services, що забезпечує техніці цифрове майбутнє. 

https://ua.multivac.com