Новости


NFT-платформа об’єднує виробників і переробників пластику в справі відновлення океануPlastiks, створена Nozama торговельна платформа,  яка компенсує утилізацію упаковки та пластикових відходів за допомогою сертифікатів Non-fungible Token (NFT), співпрацює з Gravity Wave, щоб сертифікувати пластик, який він видобуває з Середземного моря та використовує у своїх продуктах.

Plastiks був запущений на початку 2022 року лондонською компанією Nozama, що займається технологіями сталого розвитку, з наміром створити зручний торговельний майданчик, де глобальні переробники можуть перетворювати дані інвойсів на NFT. Кожен створений NFT використовує дані, записані в блокчейні для підтвердження того, що відповідну кількість пластику було відновлено.

Nozama стверджує, що виробники, користувачі та переробники пластику, а також збирачі NFT можуть потім купувати та продавати ці NFT. Повідомляється, що це створює додатковий потік доходів для переробників пластику, який вже був відновлений, заохочуючи виробників і користувачів інвестувати у відновлення одноразового пластику (SUP).

Gravity Wave, компанія, яка виробляє вироби з пластику, видобутого в Середземному морі, використовуватиме Plastiks NFT для сертифікації пластику, який вона відновлює в рамках своїх кампаній з очищення.

Згідно з Gravity Wave, вона виділить кошти, отримані від продажу NFT, на продовження видобутку пластику з моря, розширюючи мережу збирачів пластику по всьому Середземному морю. Gravity Wave додає, що розглядає NFT як засіб взаємодії з громадськістю для підвищення довіри до процесу переробки.

Крім того, Plastiks має намір приєднатися до зобов’язань Gravity Wave «Plastic Free Oceans» разом з більш ніж 50 іншими компаніями, включаючи Flying Tiger, Iberdrola, Kantar та страхова компанія QBE.