Новости


Mondi запускає дві екологічно безпечні упаковки для харчової промисловостіMondi, світовий лідер у галузі упаковки та паперу, представить на виставці Anuga в Кельні два нові пакувальні продукти, придатні для вторинної переробки, — паперовий лоток та напівжорсткий пластиковий лоток.

Коли йдеться про запобігання псуванню продуктів, пакувальна промисловість відіграє ключову роль. Компанія Mondi розробила два нових рішення для захисту вмісту свіжих продуктів на кожному етапі виробництва та логістики, гарантуючи, що вони прослужать довше завдяки продуманому дизайну та можливості застосування MAP (упаковки в модифікованому газовому середовищі) для продовження терміну придатності.

Нове рішення зменшує вплив вологи, газів та жирів на упакований продукт. Реалізовано опцію повторної герметизації. Це полегшує контроль порцій, а також скорочує кількість харчових відходів. Реалізовано опцію повторної герметизації. Це полегшує контроль порцій, а також скорочує кількість харчових відходів.

Концепція PERFORMing Monoloop – це рішення, придатне для повторного використання упаковки на паперовій основі для таких продуктів, як сир або м'ясо. Лоток для паперу з бар'єрним шаром поєднується із пластиковим верхнім полотном, що забезпечує чудовий захист продукту при скороченні використання пластику.

Бар'єрний шар можна легко відокремити від лотка для паперу, щоб усі елементи можна було утилізувати окремо разом із відповідними потоками відходів.

Фахівці компанії наголошують, що рішення PERFORMing Monoloop забезпечує високий бар'єрний захист харчових продуктів, демонструючи, як упаковка відіграє життєво важливу роль протягом усього ланцюжка постачання.