Новости


Mondi демонструє на Interzoo екологічні рішення в галузі упаковки товарів для домашніх тваринMondi, світовий лідер у сфері упаковки та паперу, представляє своє широке портфоліо екологічно чистих пакувальних рішень на Interzoo цього місяця та демонструє, як гнучка упаковка може стимулювати стійкість у харчовій промисловості для домашніх тварин.

Упаковка для кормів для домашніх тварин і догляду за домашніми тваринами має бути як захисною, так і екологічною – вміст їжі повинен залишатися свіжим і неушкодженим, але основним пріоритетом для восьми з десяти власників домашніх тварин є екологічна упаковка, згідно з нещодавнім дослідженням упаковки для домашніх тварин Mondi Dow Premium. . Покупці в усьому світі переходять до розумного споживання та активно вибирають бренди, які зменшують їхній вплив на навколишнє середовище, особливо у світлі зростання електронної комерції.

Досвід Mondi допомагає виробникам кормів для домашніх тварин у всьому світі реагувати на це за допомогою підходу EcoSolutions. Тісна робота з клієнтами означає, що можна створити найкраще можливе рішення. У цих рішеннях використовується папір, де це можливо, і пластик, коли це корисно, і допомагають споживачам зробити свій внесок у кращий світ, коли домашніх тварин нагодують.

На цьогорічному Interzoo Mondi представить широкий спектр пакувальних рішень для харчової промисловості для домашніх тварин, щоб задовольнити індивідуальні потреби клієнтів:

RetortPouch Recyclable ідеально підходить для вологого корму для домашніх тварин. Новий мішок з високим бар’єром, він може замінити складну багатошарову упаковку, що не підлягає вторинній переробці, пропонуючи рішення, яке витримує високі температури, захищає продукт і забезпечує чудовий термін зберігання, зменшуючи кількість харчових відходів.

У той же час, FlexiBag Recyclable від Mondi виявився популярним для сухих кормів для домашніх тварин – рішення для пакування з високим бар’єром, що закривається повторно, яке обмежує запахи, захищає продукт і підлягає переробці, воно вже використовується кількома провідними брендами кормів для домашніх тварин.

«Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з нашими партнерами, клієнтами та постачальниками ще раз віч-на-віч», – говорить Олександр Корольчук, менеджер з розвитку бізнесу Pet Food для Consumer Flexibles, Mondi. «Це важлива подія в календарі кормів для домашніх тварин, яка дозволить нам показати, як технічні навички, можливості та глобальна присутність Mondi означають, що ми можемо допомогти розвивати ще сильніший сектор кормів для домашніх тварин, зменшуючи харчові відходи, покращуючи захист продукції та довіру кінцевих користувачів. ».

З 24 по 27 травня 2022 року провідний світовий ярмарок індустрії домашніх тварин вітає виробників, роздрібних продавців і постачальників у Нюрнберг, Німеччина. Mondi представлений у залі 7A-216 і демонструє інші паперові та пластикові рішення, як, наприклад. паперові пакети FlexiBags, виготовлені з відновлюваних матеріалів і доповнені функціональним бар’єром, що зменшує кількість використовуваного пластику, забезпечуючи при цьому першокласний захист продукту та зручне використання для споживачів. Високоякісні паперові пакети з блоком або щіпкою доступні з різними варіантами бар’єрів для забезпечення необхідного захисту корму для домашніх тварин за допомогою покритого матеріалу, ламінованої або вільної плівки між шарами паперу або жиронепроникного паперу.