Новости


Черговий щорічний звіт Milliken & Company про сталий розвиток22 квітня велика промислова міжнародна компанія Milliken & Company (США) опублікувала свій четвертий щорічний звіт про сталий розвиток. Цей звіт є ключовим компонентом звітності компанії стосовно досягнення цілей сталого розвитку до 2025 р. Звіті виконано у відповідності до стандартів Глобальної ініціативи звітності (GRI).

У 2019 р. компанія Milliken заявила 12 цілей сталого розвитку, в центрі уваги яких працівники компанії, її продукти, а також благополуччя планети. Намічені цілі компанії опираються на цілі сталого розвитку ООН і є своєрідною дорожньою картою для досягнення сталого майбутнього в усіх формах діяльності.

У 2021 р. компанія Milliken відмовилась від вугілля як основного палива після того, як інвестувала $25 млн у когенерацію, яка поєднує виробництво пари та електроенергії. Також компанія на 8% збільшила різноманітність своєї команди менеджменту в США і оголосила, що весь портфель покриттів для підлоги тепер є карбоно-нейтральним. «Наша спільна мета та наш досвід у матеріалознавстві роблять Milliken унікальною компанією, – ділиться Халсі Кук, президент і генеральний директор Milliken & Company. – Ми усвідомлюємо не тільки нашу здатність позитивно впливати на світ навколо нас, але й свою відповідальність у справі побудови більш здорового майбутнє для нинішнього покоління та наступних поколінь».

У четвертому звіті Milliken описано прогрес у сфері сталого розвитку, який був досягнутий у 2021 р.:

  • нуль інцидентів в області безпеки в період пандемії COVID-19;
  • найбільша кількість волонтерської роботи в історії компанії – 27 тис. годин;
  • партнерство з такими групами, як Accelerating Circularity, Polypropylene Coalition, PureCycle Technologies та Alliance to End Plastic Waste з метою використання досвіду у вирішенні проблем, пов’язаних із закінченням терміну служби продуктів компанії;
  • заміна засобів освітлення на світлодіодне на 13 виробничих підприємствах, скорочення викидів парникових газів на 3 тис т і досягнення половини мети по заміні всього виробничого освітлення на світлодіодне до кінця 2023 р.;
  • збільшення використання відновлюваної енергії до 97 608 МВт-год/рік, що становить понад 97% від цілі 2025 р. в 100 000 МВт-год/рік.

«Обкладинка цьогорічного звіту – це зображення з документального фільму «Еверест», де детально розповідається про драматичну реальну історію сходження на гору команди з чотирьох альпіністів, – каже Касель Найт, старший віце-президент і генеральний юрисконсульт Milliken & Company. – Milliken і Polartec спонсорують перевидання цього фільму до 25-ї річниці. Ця історія командної роботи, надії та наполегливості ідеально підійшла для нашого звіту за 2021 р. Наші цілі високі, але, працюючи разом, ми знаємо, що зможемо досягти більш світлого та здорового майбутнього». 

Ознайомитись з повним звітом: www.milliken.com