Новости


Комбінована упаковка від Greiner PackagingКомпанія Henkel для бренду Somat тепер використовує екологічно чисту картонно-полімерну тару виробництва Greiner Packaging, яка на 50% містить вдруге перероблений поліпропілен, отриманий з відходів домогосподарств кінцевих споживачів.

Раніше подібна упаковка для капсул Persil 4in1 була удостоєна нагороди World Star Award 2021, ще одного продукту Henkel. Це відмінний приклад того, як Greiner Packaging і Henkel продовжують спільний розвиток на основі тісних і постійних відносин, в тому числі роблячи свої пакувальні рішення більш екологічними.

«Наш давній клієнт, компанія Henkel, шукав інноваційне рішення для комплексної упаковки нових капсул Somat Excellence 4in1, що представляють собою капсули з миючим засобом для посудомийних машин, що містять порошок і три види гелю в водорозчинній оболонці. Ефективне ущільнення для запобігання попадання вологи в упаковку було особливо важливо, і Greiner Packaging надала ідеальне рішення, запропонувавши і тару, і кришку», – коментує Андреас Ауінгер, менеджер міжнародних проектів Greiner Packaging.