Новости


Huhtamaki представила першу на ринку блістерну ПЕТ-кришку з мономатеріалуHuhtamaki оголосила про запуск блістерної ПЕТ-кришки Push Tab для фармацевтичної промисловості. Це перша на ринку кришка з мономатеріалу, що не містить алюмінію.

Блістерна кришка Push Tab виготовлена з мономатеріалу ПЕТ, який, за словами Huhtamaki, значно покращує можливість вторинної переробки упаковки, залишаючись сумісним з існуючими високопродуктивними лініями блістерної упаковки. Це означає, що виробникам не потрібно вносити зміни в свої лінії, щоб виготовляти нову кришку, що дозволить їм заощадити на витратах і уникнути компромісу щодо швидкості.

Згідно Huhtamaki, блістерна з ПЕТ-кришка розроблена, щоб відповідати суворим вимогам безпеки щодо фармацевтичної та медичної упаковки. Крім того, компанія стверджує, що це надає промисловості більш екологічну альтернативу традиційній блістерній упаковці.

Як повідомляється, у 2021 році продажі європейської упаковки в сегменті охорони здоров’я оцінювалися в 1,4 мільярда євро, з яких приблизно 50% припадало на блістерну упаковку. Huhtamaki та його партнер Klöckner Pentaplast додають, що ця інновація може допомогти світовому сектору охорони здоров’я та фармацевтики досягти цілей стійкого зростання, водночас збільшивши ринок.

packagingeurope.com