Новини


GCR відкриває Innovation Hub для розробки рішень в рамках сталого майбутнього



У рамках постійних інвестицій GCR Group оголосила про нещодавнє відкриття спеціального науково-дослідного центру в Ла-Бісбаль-дель-Пенедес, Таррагона, Іспанія. Цей «Інноваційний центр» має на меті спиратися на 20-річний досвід у технології матеріалів і розробляти короткострокові та довгострокові рішення на основі полімерів, які мінімізують вплив на навколишнє середовище. Очікується, що загальні інвестиції компанії досягнуть 100 мільйонів євро до 2025 року. У поєднанні з відкриттям у 2023 році нового сучасного заводу з переробки сміття потужністю 200 000 тонн ці інвестиції відображають довгострокове бачення, створене під час заснування компанії в 2001 році; «Інноваційне наше стале майбутнє».

У той час як матеріали на основі первинних полімерних смол мають чітко визначені та постійні властивості, робота з переробленими матеріалами або пошук способів зменшення викидів вуглекислого газу створює нові проблеми, для вирішення яких потрібні експерименти. Часто потрібно створювати індивідуальні рішення з урахуванням потоку відходів і застосування. Ось чому GCR вважає, що спільне партнерство в проектах «спільного створення» в рамках ланцюжка створення вартості є життєво важливим. Новий інноваційний центр площею 2000 м2 зосереджує технічний досвід талановитої команди GCR. Він включає в себе все обладнання, необхідне для інкубації та перевірки концепції від розробки до пілотної установки та кінцевого виробництва.

Існуюча співпраця включає технічні установи, постачальників обладнання, постачальників сировини та відходів, переробників пластику та власників брендів. GCR також пропонує управління проектами «під ключ», де клієнти повністю довіряють можливостям GCR. «Ми вважаємо за краще надсилати вам увесь наш брухт, тому що якість, яку ви отримуєте з нього, ми ніколи не досягнемо», — процитував великий переробник.

Великі ноу-хау GCR щодо матеріалів і невпинна увага до якості відображені в існуючих асортиментах продукції. CICLIC® R-поліолефіни (перероблені поліолефіни) базуються на «перероблених» потоках відходів, які повністю відстежуються, і можуть забезпечувати подібні та стабільні властивості матеріалу, що й первинний пластик, із сертифікацією про зниження вуглецевого сліду на 60-80%. Наповнені мінералами маткові суміші та суміші GRANIC® можуть запропонувати до 30% зниження енергетичних витрат при подальшій переробці полімерів.

На додаток до широкого асортименту існуючих продуктів, Innovation Hub поєднує в собі всеосяжний технічний і технологічний досвід GCR, щоб персоналізувати продукти та запропонувати рішення для проблем, що виникають під час використання постспоживчих або постпромислових відходів або покращення вуглецевого сліду/LCA. GCR може підвищити цінність потоків відходів за допомогою, наприклад, засобів сумісності або уловлювання/блокування бактерій, що створюють запах. Крім того, вона розробила рішення на основі біополімерів, які біологічно розкладаються.

«Ми твердо віримо, що у нас є можливості, гнучкість і бачення, щоб прискорити економіку замкнутого циклу», — говорить Сантьяго Санс, директор з інновацій у GCR. «Завдяки цій інвестиції ми демонструємо нашу віру в співпрацю з партнерами-однодумцями в ланцюжку створення вартості».

Пошук нових стійких рішень вимагатиме змін у традиційній роботі індустрії пластмас; поєднання ноу-хау, нових способів мислення та довгострокового бачення. Інвестиції GCR в Innovation Hub і новий завод з переробки сміття пропонують нові інструменти, які допоможуть упровадити ці зміни. Це ще один приклад довгострокової відданості GCR циркулярній економіці.

Зокрема, GCR створив специфікації для точного рішення, яке може замінити 100% первинного пластику завдяки співпраці та інноваціям у всьому ланцюжку створення вартості.