Новости


Ефективна упаковка для BIFFЗа допомогою нової глобальної концепції упаковки пляшок для чищення санвузла компанія Henkel підкреслює свою прихильність до стійкої упаковки та просування економіки замкнутого циклу. Кількість переробленого поліетилену (ПЕ) в упаковці з-під гелів для чищення санвузла значно збільшилася, досягнувши 50% у стандартному асортименті – наприклад, від марки Biff, а у випадку з санзасобами Pro Nature – 75%.

Матеріал пляшок – це перероблені полімери із домогосподарств кінцевих споживачів. Доступність високоякісних матеріалів, що переробляються з цього полімеру, все ще обмежена. Мета компанії – ще більше збільшити частку переробленого матеріалу в своїй упаковці.

Нова концепція упаковки включає не тільки більше переробленого полімеру, але й менше його в цілому. Це зменшує вагу пляшки на 11%. Ця інноваційна упаковка дозволяє заощадити 480 тис. кг нових полімерів на рік. Це відповідає економії 800 т CO2 щорічно.

Компактна конструкція пляшок дозволяє приблизно на 10% пляшок більше помістити на транспортний піддон. Також це позитивно впливає на екологічний слід, оскільки економить CO2 під час транспортування.

З новою концепцією упаковки Henkel представив стандартизований дизайн корпусу пляшки для засобів з чищення унітазів у всьому світі. Усі пляшки тепер доступні в єдиному форматі, а в якості матеріалу використовується поліетилен. Продукти доступні в магазинах з січня 2021 р.