Новости


ДОЗАТОР PEARL® 2 ВІД SILGANSilgan Dispensing, світовий лідер у розробці та виробництві високотехнологічних насосів та розпилювачів для ринків краси, ароматів, засобів особистої гігієни, домашнього та медичного обслуговування, презентує Pearl® 2, наступне покоління своїх безповітряних систем.

Pearl 2 забезпечує всі переваги стандартних безповітряних систем, такі як захист формули від окислення, дозування на 360 градусів та висока швидкість розприскування, що допомагає споживачам використати все до останньої краплі. Це нове покоління також пропонує матеріали, призначені для вторинної переробки, надійний дизайн для електронної комерції та більш широкі технічні можливості.

«Pearl 2 була розроблена з урахуванням потреб наших клієнтів. При розробці продукту ми зосередилися на трьох ключових сферах: сталості, електронній комерції та покращенні продуктивності»,– сказав Гійом де Демандолкс, віце-президент Silgan.

«Стійкість продовжує залишатися головним очікуванням щодо упаковки і була нашим першочерговим завданням. Пошук рішень, які не порушують потоки вторинної переробки без шкоди для якості та продуктивності, часто буває дуже складним, – продовжив де Демандолкс. – Сучасна інфраструктура вторинної переробки має труднощі при сортуванні невеликих круглих упаковок, характерних для косметичних засобів, тому ми зосередилися на розробці Pearl 2 з правильним поєднанням матеріалів, сумісних із потоком переробки».

Компанія Silgan Dispensing винайшла технологію LifeCycleTM – революційну запатентовану полімерну пружину в Pearl 2, яка дозволяє видаляти матеріали та метал, які не підлягають вторинній переробці, що призвело до того, що дозатор майже повністю виготовлений з одного поліолефіну. Як наслідок, компанія отримала сертифікат RecyClass.