Новости


Colgate: зубна паста в ПЕТColgate-Palmolive випустила на ринок нову лінію зубної пасти Elixir з трьома формулами в привабливий ПЕТ-упаковці. Використання придатних до вторинної переробки прозорих пляшок з ПЕТ стало можливим завдяки покриттю на внутрішній стороні контейнера, яке дозволяє легко і повністю видалити в'язку пасту.

Ліз Меллона, міжнародний директор з упаковки засобів для догляду за порожниною рота (Oral Care Packaging) компанії Colgate-Palmolive Co, відзначає: «Colgate Elixir – це нова інтерпретація зубної пасти з привабливим дизайном і унікальною пакувальної технологією, яка підлягає вторинній переробці і дозволяє споживачам використовувати зубну пасту до останньої краплі».

Три інноваційні формули зубної пасти –  White Restore, Cool Detox і Gum Booster – були розроблені разом з упаковкою – прозорою перевернутою ПЕТ-пляшкою об'ємом 80 мл з прозорою кришкою. Тонкий і елегантний контейнер явно відрізняється від звичайних тюбиків для зубної пасти, які мають багатошарову конструкцію з полімеру і алюмінію і тому не підлягають вторинній переробці.

Спеціальна технологія покриття Liqui-Glide дозволяє використовувати ПЕТ з зубними пастами Elixir. Вона запобігає тертя між внутрішньою частиною упаковки і продуктом, таким чином зубна паста може вільно витікати з пляшечки, і пляшечка може бути повністю спорожнена.

Дейв Сміт, генеральний директор Liqui-Glide, пояснює: «Причина, по якій зубна паста не випускається в ПЕТ-упаковці, крім Elixir, полягає в тому, що вона липка і легко не виходить. А з покриттям Liqui-Glide можна для стандартної зубної пасти використовувати ПЕТ-пляшки».

Дизайн пляшки був розроблений під керівництвом міжнародної групи по упаковці і дизайну Colgate-Palmolive. Кришка має отвір, яке дозволяє поміщати в'язкий продукт на зубну щітку і в той же час пропускати повітря у флакон, щоб зубна паста могла витікати рівномірно. Кришка виготовлена з товстостінного поліетилену, тому вся упаковка придатна до вторинної переробки.