Новости


Співвласники корпорації АТБ купили авто для ЗСУ, ТРО та екстрених служб на 100 млн грнСпіввласники однієї з найбільших приватних компаній України корпорації АТБ закупили за власні кошти понад 130 автомобілів на суму понад 100 млн грн для потреб оборони та екстрених служб.

Як уточнили в пресслужбі корпорації АТБ, її співвласники Євген Єрмаков та Віктор Карачун із самого початку російської війни проти України за власні кошти закуповують та передають транспортні засоби для потреб військових адміністрацій регіонів, воїнам ЗСУ та ТРО, а також для екстрених служб, зокрема Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«Перший автомобіль був куплений буквально в перші дні війни – 26 лютого – і переданий на потреби оборони. Така діяльність співвласників компанії у цьому напрямку триває», – розповіли у пресслужбі.

Зокрема, співвласники корпорації АТБ закупили 53 транспортні засоби із зазначеної кількості у Литві та передали їх на потреби Київської військово-цивільної адміністрації. Ще 6 автомобілів Mersedes Unimog передано на потреби міста Києва. 42 транспортні засоби було закуплено та передано для потреб ДСНС та її пожежних підрозділів, військовим адміністраціям міст Дніпро та Кривий Ріг. Ще 30 легкових автомобілів, з яких 7 новеньких пікапів Mitsubishi L200, було закуплено співвласниками АТБ за власні кошти та передано для потреб Криворізької та Дніпропетровської ВЦА, а також воїнам ЗСУ та ТРО у регіоні.

Раніше повідомлялося, що співвласники корпорації АТБ Євген Єрмаков та Віктор Карачун допомогли закупити та передати медикам лікарні імені Мечникова у Дніпрі обладнання для операційних, а співробітники АТБ доставили це устаткування, яке стало частиною масштабних гуманітарних проектів корпорації.

Сума гуманітарної допомоги українцям від корпорації АТБ від початку повномасштабної військової російської агресії на території України перевищила 200 млн грн. Ці кошти компанія спрямовує на допомогу мирним жителям у зонах бойових дій або під час евакуації, медичним установам, волонтерським організаціям та притулкам для біженців.

У рамках реалізації корпорацією АТБ національного проекту зі збору у своїх магазинах для підрозділів ЗСУ та ТРО гуманітарної допомоги, продуктів та екіпірування захисникам України передано понад 100 т життєво важливих вантажів, які команда мережі часто доставляє самостійно до місць з найбільшою потребою.