Анонсы


29-а Міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості INPRODMASH 21-а Міжнародна виставка індустрії упаковки UPAKOVKA 

14-16 вересня 2021

Київ, МВЦ, павільйон №3

Організатор: Компанія «АККО Інтернешнл»

За підтримки:  Міністерства аграрної політики і продовольства України; Галузевого об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «УКРХЛІБПРОМ»; Галузевого об’єднання виробників кондитерської промисловості «УКРКОНДПРОМ»; Національної асоціації молочників України «УКРМОЛПРОМ»

Прес-реліз:

З 14 по 16 вересня 2021 року в Києві відбудуться професійні виставки для харчової промисловості України:

INPRODMASH – Міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості;

UPAKOVKA – Міжнародна виставка індустрії упаковки.

Також у рамках виставок будуть представлені спеціалізовані експозиції: кондитерської промисловості SWEETS UKRAINE та хлібопекарської промисловості BAKERY UKRAINE.

На сьогодні харчова промисловість є своєрідним локомотивом України і забезпечує внутрішній ринок якісною харчовою продукцією майже на 90%. Частка харчової і переробної промисловості у ВВП України становить 10%, в обсязі іноземних інвестицій у промисловість –  8 %. Тому запровадження інноваційних технологій у харчову індустрію є запорукою успішного розвитку України.

У цьому році у виставках беруть участь компанії з Бельгії, Італії, Литви, Німеччини, Туреччини, Саудівської Аравії та України.

В експозиції INPRODMASH 2021 буде представлено обладнання, інвентар для різних галузей харчової промисловості: м’ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської та хлібопекарської, бакалійної, консервної, а також для птахофабрик та тваринницьких ферм. Крім того, в експозиції будуть присутні компанії, що постачають спеції, інгредієнти, матеріали для виробництва харчових продуктів.

В експозиції UPAKOVKA 2021 буде представлено сучасні пакувальні технології та обладнання як для великих, так і для невеликих виробництв, а також лінії для підприємств торгівлі та громадського харчування.

В рамках ділової програми виставок профільні асоціації проведуть конференції для фахівців м’ясопереробної, молочної, кондитерської та хлібопекарської промисловості.

14 вересня:

  • Науково-практична конференція «Молочний бізнес у сучасних умовах. Передові технології – перспектива розвитку галузі»
  • Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві»

15 вересня

  • Міжнародна конференція «Реалії та перспективи м’ясопереробки»
  • Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі»

16 вересня

  • Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Тренди Lean-виробництва та пакування харчових продуктів»

Щорічно виставки Inprodmash & Upakovka відвідують фахівці, зайняті у різних сегментах харчової промисловості та аграрному секторі. Більшість із них відвідують заходи регулярно, щоб ознайомитися з технологічними новинками та зустрітися  з партнерами.

Професійні виставки харчової промисловості Inprodmash & Upakovka  – це дієва платформа для спілкування постачальників обладнання і технологій із безпосередніми споживачами – виробниками харчової продукції.