Мир упаковки > ІСА Груп

ІСА Груп

ІСА Груп
м. Вінниця, вул. С. Зулинського, 26
0432 61 02 05
Факс: 0432 61 02 05
Моб. телефон: 067 79 36 835 E-mail: isa_t@ukr.net Сайт: isagroup.com.ua

Приватне підприємство ІСА Груп здійснює свою діяльність в сфері виробництва пакувальних матеріалів призначених для різних бізнес напрямків. Компанія вийшла на ринок в 2010 році. За період існування нам вдалось довести свій високий рівень, в тому числі серед лідерів галузі, без відчутних втрат подолати наслідки кризових економічних явищ, сформувати надійну
матеріально-технічну базу, залучити постійних клієнтів і заслужити репутацію підприємства, якому завжди можна довіряти.
Компанія постійно працює над вдосконаленням технологій виробництва, впроваджує нове обладнання, проводить заходи спрямовані на підвищення кваліфікації персоналу.
Ми пропонуємо якісну продукцію, невисокі ціни і намагаємся підібрати оптимальні варіанти співробітництва з кожним клієнтом.
Накопичений досвід і комплексний підхід до рішення виробничих і фінансових питань дозволяє сподіватись, що скориставшись нашими послугами один раз, Ви згодом станете нашим постійним клієнтом.
В нас Ви можете придбати такі товари нашого виробництва – це популярні види пакувальних стрічок (звичайний і малярній скотч), стрейч-плівка. В активі компанії ми маєм екструдер по литтю плівки, станки по перемотці стретч-плівки, оснащення для виробництва скотча, автологістика. Наші виробничі потужності дозволяють оперативно виготовляти продукцію.
Подзвонивши чи зв’язавшись з нашими спеціалістами по електронні пошті Ви можете отримати всю необхідну інформацію про наші товари, а також про скидки і спеціальні пропозиції.

Галерея продукции